Život začíná v padesáti!

Právě tehdy většina manželských párů hledá smysl života. Ptáte se, proč až v tomto pokročilém věku? Odpověď je jednoduchá. Právě v tomto období se nejčastěji objevuje tzv. syndrom osamělého hnízda. Jinak řečeno děti už s rodiči nežijí, naopak sami zakládají své vlastní rodiny. A tak partneři často nevědí, co s volným časem. Matky se už nemají o koho starat, otcové nemají komu štěpovat do hlavy svoje názory. A tak se často stává, že se manželé rozvádí, protože muž si najde mladší milenku, se kterou později založí rodinu novou. Ale co žena? Pro tu nová etapa teprve začíná!

Dámské jízdy v plném proudu!
Buďto si může obrazně řečeno začít budoucí babička kopat svůj vlastní hrob, protože už nemá na nic náladu ani energii, nebo „chytne život na pačesy“ a obrátí ho o sto osmdesát stupňů. A za ušetřené peníze může spolu s kamarádkami si začít užívat. Dovolené u moře, lázně či posezení v kavárně. Ano, i tak se dá užívat. A bude-li mít dáma štěstí, může se i zamilovat. A díky šarmu klidně i do o jednu generaci mladšího muže!

Tak se, milé dámy, nebojte začít experimentovat a kromě chození do práce a hlídání vnoučat myslete i sami na sebe a naučte se více odpočívat. Například si sedněte s knihou v ruce ve vaší zimní zahradě. Nebo v sobě objevte talent. Může to být nadání na tanec, zpěv, či sport. Je jedno, co děláte, hlavně, když to děláte s láskou.

tip-polstar-pneumatika.jpg